Dungeons & Dragons (5 ed) PL

Koszyk

Brak produktów

0,00 zł Razem

Realizuj zamówienie

Producenci

  D&D RPG: Zestaw Startowy [PL] Powiększ

  D&D RPG: Zestaw Startowy [PL]

  Rebel

  Nowy

  D&D RPG: Zestaw Startowy [PL]

  Więcej szczegółów

  1 sztuka na stanie

  90,00 zł

  Dodaj do listy życzeń

  Karta katalogowa

  WydaniePolskie

  Opis produktu

  Eksploruj podziemne labirynty! Plądruj wielkie skarbce! Walcz z legendarnymi potworami!

  Zestaw Startowy jest wprowadzeniem do wypełnionej akcją i niesamowitymi przygodami, najpopularniejszej gry fabularnej na świecie, jaką jest Dungeons & Dragons®!

  W tym pudełku znajdują się najważniejsze zasady, a także wszystko inne, co jest potrzebne do rozpoczęcia niesamowitej przygody w świecie okrutnych smoków i dzielnych poszukiwaczy przygód!
  W pudełku znajdziesz:
  - Zasady dla początkujących, które pozwolą tobie i twoim graczom w pełni cieszyć załączoną przygodą. W tym podstawy prowadzenia D&D, schemat walki, zasady dotyczące podróżowania i rzucania czarów.
  - Jedną z najlepszych do tej pory opublikowanych przygód w świecie Zapomnianych Krain, która przeprowadzi drużynę od pierwszego aż do piątego poziomu, a także za pomocą wskazówek pomoże początkującemu Mistrzowi Podziemi.
  - Pięć zawczasu przygotowanych kart postaci, z których każda na odwrocie ma wszystkie informacje potrzebne do grania daną postacią.
  - Podstawowy zestaw kości potrzebny, aby rozpocząć grę.

  Jeśli zastanawiasz się, gdzie zacząć swoją przygodę z D&D®, ten produkt zapewni ci wszystko to, czego potrzebujesz!
  Co dalej?
  Jeśli wraz z przyjaciółmi stwierdzicie, że chcecie przeżyć więcej przygód w świecie piątej edycji D&D, dołączcie do tysięcy ludzi na całym świecie i sięgnijcie po Player’s Handbook (Podręcznik Gracza), Dungeon Master’s Guide (Przewodnik Mistrza Podziemi), a także Monster Manual (Księga Potworów)  i stwórzcie razem wiele niezapomnianych opowieści.

  Piąta edycja Dungeons & Dragons to kolejna odsłona najbardziej popularnej gry fabularnej na całym świecie wydawanej od 1974 roku, aktualnie przez wydawnictwo Wizards of the Coast.

  Powiązane produkty