Dungeons & Dragons (5 ed) PL

Koszyk

Brak produktów

0,00 zł Razem

Realizuj zamówienie

Producenci

  D&D RPG: Ekran Mistrza Podziemi Baldur's Gate - Zstąpienie do Avernusa [PL]

  Rebel

  Nowy

  2 sztuk/i na stanie

  55,00 zł

  Dodaj do listy życzeń

  Karta katalogowa

  WydaniePolskie

  Opis produktu

  Stawcie czoła piekielnym niebezpieczeństwom w najpopularniejszej grze fabularnej na świecie!

  Witajcie we Wrotach Baldura, mieście pełnym ambicji, zepsucia i mordu. Dopiero co rozpoczynacie życie poszukiwaczy przygód, a już zostajecie wplątani w spisek, który rozciąga się od cieni Wrót Baldura aż po linie frontu w Wojnie Krwi! Czy uratujecie setki istnień wciągniętych wbrew swej woli do miejsca wiecznego potępienia i uratujecie miasto Elturel przed zagładą? Czy będziecie w stanie wykorzystać piekielne machiny wojenne i niemoralne układy przeciw arcydiablicy Zariel i jej legionom? Czy wbrew nieskończonemu złu Dziewięciu Piekieł odnajdziecie bezpieczną drogę do domu?

  Ekran ten jest nieocenioną pomocą przy prowadzeniu oficjalnej kampanii. Wewnątrz znajdziemy szereg użytecznych tabel zawierających informacje o demonicznych imionach, władcach piekła i machinach bojowych, na których pewnie nie raz będą podróżowali gracze przez szalenie niebezpieczną pierwszą warstwę Dziewięciu Piekieł.

  Piąta edycja Dungeons & Dragons® to najnowsza odsłona najbardziej popularnej gry fabularnej na całym świecie wydawanej od 1974 roku, aktualnie przez wydawnictwo Wizards of the Coast. Ekran Mistrza Podziemi wymaga podręczników: Player's Handbook (Podręcznik Gracza) oraz Zstąpienie do Avernusa aby w pełni cieszyć się z rozgrywki.

  Opis produktu:
  - tekturowy ekran; rewers to przykuwająca oko grafika, awers zajmują tabele pełne przydatnych informacji

  Powiązane produkty