Gry Familijne

Koszyk

Brak produktów

0,00 zł Razem

Realizuj zamówienie

Producenci

  Calico [PL]

  Lucky Duck Games

  Nowy

  1 sztuka na stanie

  120,00 zł

  Dodaj do listy życzeń

  Karta katalogowa

  Wersja grySamodzielna gra
  Liczba osób od1
  Liczba osób do4
  WiekOd 13 lat
  Czas gry60 minut
  WydaniePolskie
  InstrukcjaPolska

  Opis produktu

  Szyj kołdrę, zbieraj guziki, przyciągaj koty!

  Zadaniem graczy będzie uszycie wygodnego i dobrze wyglądającego kocyka dla swoich kotów. Gracze używają do tego kafelków przedstawiających skrawki materiału w różnych kolorach i wzorach i umieszczają je na swojej planszetce. Gracze starają się ułożyć materiały w takie wzory, by przyciągnąć uwagę najbardziej milusińskich kotów i dobrać taką kolorystykę, by dopasować do niej fikuśne guziki. Niech nie zmyli Was wygląd.

  Ta piękna gra kafelkowa dostarcza intelektualnej rozrywki na najwyższym poziomie, rozgrzewając do czerwoności zwoje mózgowe. Gra spodoba się zarówno grającym rodzinom, jak i wymagającym graczom.
  Proste zasady

  W swoich ruchu wybierasz jeden z dostępnych kafelków materiału i układasz go na swojej planszy. Konkretne wzory przyciągną koty, które zapewnią Ci punkty zwycięstwa, podobnie jak doszyte guziki czy odpowiednie układy skrawków kocyka.

  Każda rozgrywka jest unikalna
  Na początku każdej gry losujesz kombinację zadań do wykonania: kafelki projektów, kafelki kotów z ich preferowanymi układami oraz wzory jakie będą punktowane w danej grze. Dzięki temu każda rozgrywka jest niepowtarzalna.

  Osiągnięcia i scenariusze
  Gra oferuje gotowe scenariusze rozgrywek i osiągnięcia. Możesz próbować spełniać kolejne cele i zaznaczać swoje postępy na specjalnym arkuszu w instrukcji.

  Zawartość pudełka:
  - instrukcja
  - 4 dwustronne plansze graczy
  - 145 kafelków
  - 132 żetony
  - 1 płócienny woreczek
  - 1 notes do zapisywania punktów