Gry Familijne

Koszyk

Brak produktów

0,00 zł Razem

Realizuj zamówienie

Producenci

  Gold [PL]

  Rebel

  Nowy

  2 sztuk/i na stanie

  24,00 zł

  Dodaj do listy życzeń

  Karta katalogowa

  Wersja grySamodzielna gra
  Liczba osób od2
  Liczba osób do5
  WiekOd 6 lat
  Czas gry15 minut
  WydaniePolskie
  InstrukcjaPolska

  Opis produktu

  Nie wszystko złoto, co się świeci!

  Gorączka złota nadchodzi! Poszukiwacze tego drogocennego kruszcu ruszają do ostatniej czynnej kopalni w Górach Złocistych. Kto z nich wykaże się niebywałym sprytem, przechytrzy rywali i wykopie najwięcej cennych bryłek?

  W grze Gold odwiedzamy kopalnię złota złożoną z losowo rozmieszczonych, zakrytych kart. W swojej turze każdy z uczestników odkrywa 2 wybrane karty, wśród których znajdziemy symbole poszczególnych poszukiwaczy, cenne bryłki oraz pułapki w postaci lasek dynamitu. Aby wygrać, musimy wykazać się nie tylko doskonałą pamięcią (aby w odpowiedniej chwili wrócić do dostępnych kart), ale też sprytem, by umiejętnie eliminować innych uczestników.

  Dlaczego pokochasz tę grę?
  - Gold opiera się na prostym mechanizmie typu memo, w którym staramy się zapamiętać ułożenie kart na stole. Jednak różne efekty związane z odkryciem poszczególnych par kart oraz fakt, że musimy dobierać je do siebie również pod względem wartości dodaje do zabawy element taktyczny.
  - Zasady gry są na tyle proste, że sprawdzi się w każdym towarzystwie, bez ograniczeń.
  - Chyba nie ma bardziej poręcznej gry niż ta – karty są zamknięte w miniaturowej puszce, która zmieści się absolutnie w każdej kieszeni.

  Zawartość pudełka:
  - 69 kart
  - instrukcja