Gry Strategiczne

Koszyk

Brak produktów

0,00 zł Razem

Realizuj zamówienie

Producenci

  Tapestry [PL] Powiększ

  Tapestry [PL]

  Phalanx

  Nowy

  1 sztuka na stanie

  325,00 zł

  Dodaj do listy życzeń

  Karta katalogowa

  Wersja grySamodzielna gra
  Liczba osób od1
  Liczba osób do5
  WiekOd 12 lat
  Czas gry120 minut
  WydaniePolskie
  InstrukcjaPolska

  Opis produktu

  Stwórz cywilizację, która zapisze się na kartach historii!

  Opowieść intrygująca i pełna rozmachu, jak świat, w którym się rozgrywa - wschodząca cywilizacja wchodząca na krętą ścieżkę rozwoju, aby zapisać się na kartach historii jako najpotężniejsze imperium w dziejach planety, a nawet kosmosu.

  Kulturowo-technologiczna rywalizacja między poszczególnymi graczami, długofalowe następstwa niezwykle trafnych bądź całkowicie chybionych posunięć, a także wiele współzależności między zagospodarowaniem przestrzennym waszego państwa i jego stolicy a surowcami, profitami i bonusami, które w zamian otrzymacie. Nie zapomnijmy o zawieraniu mniej lub bardziej formalnych paktów o nieagresji z przeciwnikami - oto, co was czeka, gdy zasiądziecie do Tapestry.

  Tapestry to gra o wielu strategicznych możliwościach cywilizacyjnego rozwoju. Na czterech torach postępu - nauki, technologii, eksploracji i wojska - dacie popis zdolności zrównoważonej bądź wyspecjalizowanej ekspansji, rządzonej niezmiennie przez nieubłagany rachunek zysków i strat. Podejmujcie rozważne decyzje, gdyż obranie poszczególnej ścieżki rozwoju zamyka wam drzwi do pewnej puli korzyści, która mogłaby być przydatna przy kolejnym skoku o szczebel wyżej na drabinie cywilizacyjnej modernizacji.

  Gdy uznacie, że czas zebrać owoce waszych wysiłków, wykonacie szereg akcji przychodu, które wprowadzą wasze państwo w nową epokę, abyście mogli dalej podbijać, rozwijać się, rządzić i dzielić. Wiekopomne chwile, przełomowe momenty, doniosłe wydarzenia oraz punkty zwrotne historii waszej cywilizacji uwiecznicie na tytułowych arrasach, które nie tylko dodadzą wam skrzydeł do kontynuacji progresu, ale również wyposażą w szereg wymiernych korzyści, które będziecie mogli spożytkować w dalszej części rozgrywki.

  Powiadają co prawda, że nie szata zdobi człowieka, ale za to sala ozdobiona arrasami warta jest więcej niż skarbiec po brzegi wypełniony złotem!

  Zawartość pudełka:
  - 16 asymetrycznych mat cywilizacji
  - 18 unikalnych, pomalowanych figurek wielkich budowli
  - 43 unikalne karty arrasów oraz 7 kart pułapek
  - 33 unikalne karty technologii
  - 3 specjalne kości
  - 50 figurek posterunków
  - 100 figurek budynków przychodu
  - 1 plansza gry (dwustronna)
  - 6 unikalnych mat stolic
  - 48 kafelków terytoriów
  - 15 kafelków kosmosu
  - 5 mat przychodu
  - 20 specjalnych znaczników zasobów
  - 65 znaczników graczy (kostki)
  - 1 instrukcja
  - 2 arkusze referencyjne
  - 6 kart referencyjnych
  - 28 kart Automy (tryb solo)
  - 1 mata Automy
  - 1 instrukcja Automy