Gry Strategiczne

Koszyk

Brak produktów

0,00 zł Razem

Realizuj zamówienie

Producenci

  Mystic Vale Big Box [PL]

  Portal Games

  Nowy

  6 sztuk/i na stanie

  256,00 zł

  Dodaj do listy życzeń

  Karta katalogowa

  Wersja grySamodzielna gra
  Liczba osób od2
  Liczba osób do4
  WiekOd 14 lat
  Czas gry45 minut
  WydaniePolskie
  InstrukcjaPolska

  Opis produktu

  Mystic Vale Big Box zawiera grę bazową Mystic Vale oraz 3 dodatki: Dolina Magii, Dolina Dziczy i Burza Many. Mystic Vale to innowacyjna gra karciana, w której gracze przewodzą klanami druidów starającymi się ściągnąć klątwę ze swojej doliny. W tej grze strategicznej nie tylko budujemy swoje talie, ale też same karty – bardzo ciekawa pozycja dla wielbicieli karcianek.

  Przed wiekami pewien umierający nikczemny król prosił o... pomoc druidów z Gai. Wiedząc, że uzdrowienie go sprowadzi tylko więcej cierpienia, druidzi odmówili. Rozwścieczony odmową król, swoim ostatnim tchnieniem rzucił straszliwą klątwę, która spustoszyła żyzną dotąd Dolinę Życia. Wzmocnione żądzą zemsty zaklęcie króla rozsiało zarazę i choroby po całej krainie. Dolina Życia została niegdyś poświęcona Gai, kolebce życiodajnych duchów natury. Teraz, gdy ziemia powoli usychała, duchy te poczęły błagać o pomoc. Co gorsza, niektóre duchy uległy zepsuciu i zostały spaczone przez zarazę. Było pewnym, że postępujące zepsucie wkrótce pochłonie każdego ducha w dolinie i nieodwracalnie zniszczy część mocy Gai.

  Mystic Vale to gra karciana dla 2-4 graczy, w której wcielacie się w klany druidów, które próbują przywrócić przeklętej krainie jej dawne życie. Karty w waszych taliach przedstawiają części doliny, które musicie zrewitalizować, a każde rozwinięcie, reprezentuje nowe życie przynoszone do krainy.

  Wasza potęga jest związana z krainą i im więcej życia pojawi się w dolinach i gajach, tym stajecie się potężniejsi, a wraz z wami duchy natury gotowe ożywić cudowne krainy. W każdej turze zagrywacie karty na swoje pole, aby zdobywać potężne rozwinięcia i cenne karty doliny. Musicie jednak uważać, by nie nadużywać swojej mocy, gdyż może to spowodować rozkład i zakończyć turę.

  Podczas gry będziecie mogli rozbudować twoje karty dodając do nich potężne rozwinięcia. Tworzenie kart za pomocą rozwinięć i kupowanie kart doliny we właściwym czasie, pomoże wam przywrócić do życia najcudowniejszą część Tajemniczej Doliny i osiągnąć zwycięstwo.

  Zawartość:
  - 80 kart Początkowych podzielonych na 4 identyczne talie:
  - Talia Zwierzobraci (20 kart)
  - Talia Poszukiwaczy Świtu (20 kart)
  - Talia Opiekunów Życia (20 kart)
  - Talia Strażników Fal (20 kart)
  - 96 Rozwinięć:
      33 poziomu 1
      30 poziomu 2
      33 poziomu 3
  - 18 Rozwinięć Żyznej Gleby
  - 36 kart Doliny:
      18 kart poziomu 1
      18 kart poziomu 2
  - 4 karty Pomocy Gracza
  - 44 żetony o wartości 1 PZ
  - 10 żetonów o wartości 5 PZ
  - 4 żetony Many
  - 100 koszulek na karty (w tym 20 koszulek dodatkowych)
  - Instrukcja