Dungeons & Dragons (5th Edition)

Koszyk

Brak produktów

0,00 zł Razem

Realizuj zamówienie

Producenci

  D&D RPG: Monster Manual [ENG] Powiększ

  D&D RPG: Monster Manual [ENG]

  Wizards of the Coast

  Nowy

  D&D RPG: Monster Manual [ENG]

  Więcej szczegółów

  Produkt obecnie niedostępny

  145,00 zł

  Dodaj do listy życzeń

  Karta katalogowa

  WydanieAngielskie
  VAT5%
  OprawaTwarda

  Opis produktu

  Księga Potworów do 5 edycji D&D

  Wszystko czego potrzebują mistrzowie gry by zapewnić wyzwania graczom. I wszystko czego potrzebują gracze, żeby poczuć się jak prawdziwi poszukiwacze przygód w świecie Forgotten Realms!

  Monster Manual (księga potworów) to jedna z głównych ksiąg piątej edycji D&D. Znajdziesz w niej całą masę, hordę... nie... legiony potworów, które mogą napotkać gracze podczas kampanii. W środku znalazło się miejsce dla klasycznych wyzwań typu smoki czy giganty a także opis przeróżnych, mniej znanych istot zamieszkujących Forgotten Realms.

  Najnowsza edycja była testowana przez wiele miesięcy przez wolontariuszy rozsianych po całym świecie, a wszystko po to, aby nowe D&D mogło sprostać wymaganiom przeróżnej maści graczy, wciąż pozostając w klasycznym high fantasy.

  Wizards of the Coast jak i testerzy nowego systemu uznają, że jest to wzięcie wszystkiego co najlepsze z wszystkich poprzednich edycji systemu, uproszczone jednakże dające wciąż multum możliwości w kreacji postaci i przygód. Dla grających we wcześniejsze edycje, przeniesienie się na piątą edycję nie powinno stanowić żadnego problemu, ponieważ podstawa systemu pozostała niezmieniona.

  Czy tym razem odważycie się wyruszyć na Czerwonego Smoka?

  Powiązane produkty