Dungeons & Dragons (5th Edition)

Koszyk

Brak produktów

0,00 zł Razem

Realizuj zamówienie

Producenci

  D&D RPG: Starter Set [ENG] Powiększ

  D&D RPG: Starter Set [ENG]

  Wizards of the Coast

  Nowy

  D&D RPG: Starter Set [ENG]

  Więcej szczegółów

  8 sztuk/i na stanie

  72,00 zł

  Dodaj do listy życzeń

  Karta katalogowa

  WydanieAngielskie

  Opis produktu

  Zestaw startowy do piątej edycji D&D

  Wszystko czego potrzebujesz by cieszyć się przygodą w nowej, piątej edycji najpopularniejszej gry fabularnej wszechczasów - Dungeons and Dragons!

  Lochy i Smoki zyskały teraz przyjemniejszą dla użytkownika formę mniejszych książeczek, dzięki którym przygodę można rozpocząć bez nabywania wielu tomów podręczników. Od teraz do rozpoczęcia wystarczy tylko ten Starter Set, który oczywiście w przyszłości będzie można rozszerzyć o takie dodatki jak Player's Handbook, Dungeon Master's Guide oraz Monster Manual.

  W pudle znajdziesz wszystko to, co potrzebuje pierwszopoziomowa drużyna - karty postaci, zestaw kości, książeczkę zasad oraz rozbudowaną przygodę!

  Najnowsza edycja była testowana przez wiele miesięcy przez wolontariuszy rozsianych po całym świecie, a wszystko po to, aby nowe D&D mogło sprostać wymaganiom przeróżnej maści graczy, wciąż pozostając w klasycznym high fantasy.

  Wizards of the Coast jak i testerzy nowego systemu uznają, że jest to wzięcie wszystkiego co najlepsze z wszystkich poprzednich edycji systemu, uproszczone jednakże dające wciąż multum możliwości w kreacji postaci i przygód. Dla grających we wcześniejsze edycje, przeniesienie się na piątą edycję nie powinno stanowić żadnego problemu, ponieważ podstawa systemu pozostała niezmieniona.

  Zawartość:
  - książeczka zasad (32 strony)
  - przygoda (64 stron)
  - 5 kart postaci
  - 6 kości

  Powiązane produkty