Gry Ekonomiczne

Koszyk

Brak produktów

0,00 zł Razem

Realizuj zamówienie

Producenci

  Przepowiednia [PL] Powiększ

  Przepowiednia [PL]

  Lucrum Games

  Nowy

  Przepowiednia [PL]

  Więcej szczegółów

  1 sztuka na stanie

  60,00 zł

  Dodaj do listy życzeń

  Karta katalogowa

  Wersja grySamodzielna gra
  Liczba graczy2-4
  WiekOd 10 lat
  Czas gry45 minut
  WydaniePolskie
  InstrukcjaPolska

  Opis produktu

  Kto złamie starożytną klątwę?

  Od wielu lat krainę tę omijali wędrowcy, a po traktach opowiadano, że nawet ptaki nie przelatują nad tamtymi dolinami. Odkąd na starożytne świątynie rzucono klątwę, ich magiczna moc zapewniająca mieszkańcom spokój i dobrobyt, ledwo się tliła.

  Przepowiednia głosi jednak, że ten kto zdoła odnaleźć magiczne runy i rozwikłać ich zagadkę, ten zdejmie klątwę na wieki. Używaj mocy teleportu, by skrócić drogę między świątyniami. Zbieraj kryształy i umieszczaj je w konfiguracji, jak nakazują stare księgi. Wykorzystaj kryształową moc, by zostać tym, który zdejmie klątwę.

  Przepowiednia to bajecznie wykonana gra korzystająca z unikalnej mechaniki „kryształowej sieci” stanowiącej swoistą grę w grze.

  Zadaniem graczy jest przełamać klątwy, którymi obłożono świątynie w fantastycznej krainie. W tym celu muszą zdobywać magiczne kryształy. Same posiadanie niezbędnych zasobów nie jest jednak wystarczające.

  Do przełamania klątw konieczne będzie użycie ich w odpowiedniej kolejności, co z kolei wymaga przemyślanego ich ułożenia we wspomnianej kryształowej sieci.

  Zawartość pudełka:
  - 5 dwustronnych kart świątyni
  - 10 kart pustkowi
  - 20 kart runów
  - 6 kart celów
  - 4 dwustronne kryształowe sieci
  - 60 kryształów
  - 24 znaczniki złamanych klątw
  - 1 plansza punktacji