Gry Familijne

Koszyk

Brak produktów

0,00 zł Razem

Realizuj zamówienie

Producenci

  My Little Scythe [PL] Powiększ

  My Little Scythe [PL]

  Phalanx

  Nowy

  My Little Scythe [PL]

  Więcej szczegółów

  1 sztuka na stanie

  183,00 zł

  Dodaj do listy życzeń

  Karta katalogowa

  Wersja grySamodzielna gra
  Liczba graczy1-6
  WiekOd 8 lat
  Czas gry60 minut
  WydaniePolskie
  InstrukcjaPolska

  Opis produktu

  Kultowa gra ekonomiczna w wersji rodzinnej

  My Little Scythe to przyjazna gra rodzinna z elementami rywalizacji, zaprojektowana przez Hoby’ego Chou i jego córkę Viennę, zainspirowana bestsellerową grą Scythe. Gra przeznaczona jest dla całej rodziny, w tym dla dzieci od 8 roku życia.

  Zasady My Little Scythe są bardzo przystępne, dzięki czemu dzieci z łatwością je zrozumieją. Z kolei wybory jakie stają przed graczami nie należą do łatwych i gra doskonale sprawdza się jako lekka rozgrywka dla starszych graczy.

  Jako rodzeństwo poszukiwaczy uczestniczysz w turnieju zbiorów, którego stawką jest sprawowanie rocznej władzy w zwierzęcym Królestwie Pomme. Poruszaj swoimi postaciami i rozwijaj ich zdolności, ucz się zaklęć, zbieraj magiczne klejnoty i słynne czerwone jabłka Pomme.

  Dostarcz je do zamku Everfree, by zostać władcą królestwa, a jeśli ktoś stanie Ci na drodze... rzuć mu wyzwanie w bitwie na ciasta!

  Za co pokochacie My Little Scythe?
  - Kombinacja bajkowych motywów i sprawdzonych mechanik z bestsellerowej gry planszowej Scythe.
  - Zaprojektowana przez rodzinę - dla rodzin. Przyjazne dla dzieci zasady i jasne cele zwycięstwa, ale wiele ścieżek, którymi do niego dojdziemy.
  - Szybkość rozgrywki - My Little Scythe jest bardzo płynną grą, dlatego pojedyncza rozgrywka trwa około godziny, dzięki czemu dzieci będą się dobrze bawić przez całą partię.
  - Kolorowa plansza i panele graczy, bajecznie zilustrowane karty i pozostałe elementy gry. Od My Little Scythe ciężko oderwać wzrok, gdy już rozłożymy ją na stole. Całość komponentów mieści się w praktycznych wypraskach renomowanego producenta Game Trayz.
  - Czternaście przepięknych, plastikowych figurek zwierząt, które możemy pomalować razem z dzieckiem. W pudełku znajdziemy przykład malowania figurek.
  - Różne tryby gry: dla wielu graczy (rywalizacyjny oraz kooperacyjny, dzięki czemu możesz zagrać ze swoim dzieckiem w drużynie przeciwko grze) a także tryb solo.

  Zawartość pudełka:
  - 2 instrukcje (zwykła oraz do gry solo)
  - 1 arkusz osiągnięć
  - 1 poradnik malowania figurek
  - 14 figurek poszukiwaczy
  - 1 tekturowa plansza
  - 2 wskaźniki siły
  - 16 kart wzmocnień
  - 60 kart (zadań, czarów, charakteru i do gry solo)
  - 1 żeton ustawienia początkowego
  - 6 paneli graczy
  - 61 kartonowych żetonów
  - 7 żetonów baz
  - 5 specjalnych kości do gry
  - 24 drewniane znaczniki jabłek
  - 24 plastikowe klejnoty magii
  - 2 plastikowe segregatory do pudełka