Gry Familijne

Koszyk

Brak produktów

0,00 zł Razem

Realizuj zamówienie

Producenci

  Motyla Noga [PL] Powiększ

  Motyla Noga [PL]

  MDR

  Nowy

  Motyla Noga [PL]

  Więcej szczegółów

  1 sztuka na stanie

  46,00 zł

  Dodaj do listy życzeń

  Karta katalogowa

  Wersja grySamodzielna gra
  Liczba graczy2-8
  WiekOd 6 lat
  Czas gry15 minut
  WydaniePolskie
  InstrukcjaPolska

  Opis produktu

  Czy kot złapie motylka?

  Motyl urządził kotu szalony rajd po łące. Wytęż zmysł obserwacji, prześledź drogę motyla i wskaż, na czym usiądzie. Krzycz: "motyla noga!", gdy zobaczysz, że kot złapał motyla.

  Motyla noga! to gra dla całej rodziny, w której liczą się refleks i spostrzegawczość!

  Motyla noga! należy do serii edukacyjnych gier dla dzieci. Rozwijają one percepcję i koordynację wzrokowo - ruchową, co podwyższa sprawność manualną dzieci. Gry te uczą koncentracji, rozwijają wyobraźnię, ćwiczą refleks i spostrzegawczość.

  Wspólna zabawa wzmacnia więź z rodzicami oraz innymi dziećmi. Gry uczą przestrzegania reguł, integracji i rywalizacji - dziecko nabiera umiejętność radzenia sobie z przegraną, jak i ze zwycięstwem. Podczas rozgrywki dzieci poznają zasady fair play oraz nabierają świadomość, że przegrana nie jest porażką.

  Dziecko poznaje swoje możliwości i uczy się je oceniać - kształtuje się umiejętność porównywania i obserwacji. Gry wpływają na funkcję integracyjną, ważny czynnik integrujący u dzieci proces poznawania, oceniania i przeżywania.

  Gry uczą dziecko samodzielności, podejmowania działań i zainteresowania. Podczas rozgrywki dzieci uwalniają swoje emocje.

  Zawartość pudełka:
  - 59 kart
  - instrukcja