Gry Imprezowe

Koszyk

Brak produktów

0,00 zł Razem

Realizuj zamówienie

Producenci

  Dobble [PL] Powiększ

  Dobble [PL]

  Rebel

  Nowy

  5 sztuk/i na stanie

  44,00 zł

  Dodaj do listy życzeń

  Karta katalogowa

  Wersja grySamodzielna gra
  Liczba graczy2-8
  WiekOd 6 lat
  Czas gry15 minut
  WydaniePolskie
  InstrukcjaPolska

  Opis produktu

  Gra, która rozkręci każdą imprezę!

  Ten, ten, no... Jing Jang!

  Spójrz na pierwszą kartę, którą trzymasz w ręku oraz na tę, która leży na środku stołu. Znajdź na nich wspólny symbol, nazwij go i szybko pozbądź się swojej karty. Teraz następna!

  - Ale tu nie ma żadnego wspólnego symbolu!
  - Na pewno jest! Ja mam marchewkę!!
  - Ej, ale nie mam, serio!!!
  - Musi być! Kostka lodu u mnie!!
  - Eeeeej!!
  - O patrz, tu jest. Pająk. A u mnie dinozaur! Ha!

  Ale na czym to polega?

  W Dobble można grać na kilka sposobów. W zasadach można znaleźć pięć mini-gier. Najpopularniejszą jest wersja, w której wszystkie karty rozdaje się graczom, a jedną z kart kładzie na środku stołu. Na dany sygnał gracze patrzą na pierwszą kartę z góry, którą trzymają w ręku i szukają wspólnego symbolu z kartą, która leży na stole. Symbol nazywają głośno i szybko kładą swoją kartę na stole, przykrywając starą kartę. Teraz każdy z graczy musi znaleźć wspólny symbol z nową kartą! Wygrywa ten, kto pierwszy pozbędzie się kart.

  Aby utrudnić zabawę symbole na kartach bywają odwrócone i miewają inne rozmiary. Same karty są okrągłe i pełne kolorowych ilustracji roślin, postaci i przedmiotów, a każda z nich jest unikalna i łączy się z innymi kartami jednym i tylko jednym symbolem.

  Dlaczego musisz mieć tę grę?

  Żadna inna gra nie rozrusza towarzystwa tak jak Dobble. Żadna nie jest tak prosta i nie daje tyle zabawy w ciągu tych kilku minut! Rozgrywka jest bardzo szybka, emocjonująca, przy stole dużo się dzieje, każdy krzyczy starając się jakoś nazwać pasujące obrazki i być przy tym szybszym od innych graczy.

  Tylko Dobble tłumaczy się w minutę!

  Żadna inna gra nie jest tak mała, że można wziąć ją wszędzie i nie ma tak trwałego, metalowego pudełka, które wytrzyma wiele.

  Tylko Dobble ma takie wygodne i praktyczne karty. Okrągłe, mocne kartoniki świetnie się sprawdzają w czasie zabawy.

  Świetnie sprawdza się jako przerywnik pomiędzy poważniejszymi tytułami, a do tego porządnie rozgrzewa i solidnie poprawia humor. Polecana dla osób w każdym wieku.

  Zawartość pudełka:
  - 55 kart

  Powiązane produkty