Gry Przygodowe

Koszyk

Brak produktów

0,00 zł Razem

Realizuj zamówienie

Producenci

  D&D: The Legend of Drizzt [ENG] Powiększ

  D&D: The Legend of Drizzt [ENG]

  Wizards of the Coast

  Nowy

  D&D: The Legend of Drizzt [ENG]

  Więcej szczegółów

  1 sztuka na stanie

  189,00 zł

  Dodaj do listy życzeń

  Karta katalogowa

  Wersja grySamodzielna gra
  Liczba graczy1-5
  WiekOd 12 lat
  Czas gry60 minut
  WydanieAngielskie
  InstrukcjaAngielska
  Rozmiar kartStandard CCG

  Opis produktu

  Przed wami gra planszowa, dzięki której będziecie mieli okazję wcielić się w legendarnego drowa, tytułowego Drizzta Do'Urdena lub któregoś z jego kompanów!

  To prawdziwa gratka dla wszystkich fanów uniwersum Zapomnianych Krain i miłośników Dungeons&Dragons.

  Legend of Drizzt to przeznaczona dla 1-5 graczy gra przygodowa, dzięki której jako grupa niezwykłych bohaterów, znanych m.in. z kart powieści R.A. Salvatore będziecie mogli zmierzyć się z z fantastycznymi istotami z Zapomnianych Krain i innych światów Dungeons&Dragons.
   
  Jest to trzeci po Castle Ravenloft i Wrath of Ashardalon produkt należący do serii gier planszowych Dungeons&Dragons, opartych na wspólnej mechanice - jednocześnie łatwej do opanowania i dającej bohaterom spory repertuar możliwości taktycznych.
   
  Komponenty produktów tej serii można ze sobą mieszać, wzbogacając i uatrakcyjniając w ten sposób dostępne scenariusze. W stosunku do poprzednich tytułów serii, Legend of Drizzt wprowadza zupełnie nowe elementy, dzięki którym wasze pełne niebezpieczeństw podróże po mrocznych lochach będą jeszcze bardziej emocjonujące.
   
  Legend of Drizzt to gra kooperacyjna. Uczestnicy rozgrywki tworzą drużynę bohaterów, którzy wspólnymi siłami podejmują się bohaterskich wyzwań w labiryncie wypełnionych niebezpieczeństwami korytarzy.
   
  Rozgrywka toczona jest na modularnej planszy, po której przemieszczane są szczegółowo wykonane, plastikowe figurki bohaterów i ich przeciwników. Przygotowania do rozgrywki zajmują niewiele czasu, bowiem układ korytarzy budowany jest podczas gry, za każdym razem przyjmując inne kształty. Pojedynczy scenariusz można ukończyć w przeciągu ok. jednej godziny.

  Video recenzja gry w serwisie Youtube zrobiona przez zaprzyjaźniony kanał "Przy stole"

  Zawartość pudełka:
  - 42 plastikowe figurki bohaterów i potworów
  - 13 tekturowych arkuszy z modułami planszy, żetonami, znacznikami i kartami bohaterów
  - 200 kart spotkań, potworów i skarbów
  - instrukcja
  - scenariusze
  - 20-ścienna kostka

  Powiązane produkty