Gry Przygodowe

Koszyk

Brak produktów

0,00 zł Razem

Realizuj zamówienie

Producenci

  Zombicide Black Plague - Wersja Podstawowa [ENG] Powiększ

  Zombicide Czarna Plaga - Wersja Podstawowa [ENG]

  Cool Mini or Not

  Nowy

  Zombicide Czarna Plaga - Wersja Podstawowa [ENG]

  Więcej szczegółów

  Produkt obecnie niedostępny

  320,00 zł

  Dodaj do listy życzeń

  Karta katalogowa

  Wersja grySamodzielna gra
  Liczba graczy1-6
  WiekOd 14 lat
  Czas gry60 minut
  WydanieAngielskie
  InstrukcjaAngielska
  Rozmiar kartMini American

  Opis produktu

  Śmierć, krzywda, plaga i wojna to codzienność w tych czasach, ale nic nie przygotowało nas na… Zombie!

  Wyłaniają się z głębi lasów i pełzającej mgły. Są pionkami nekromantów, którzy wskazując palcem na wioski i gospodarstwa skazują je na zgubę. Zombie kłębią się wokół nas – zagryzając i rozrywając ludzi na strzępy! A my możemy tylko siedzieć i patrzeć w trwodze, jak nasi martwi przyjaciele powstają jako kolejne stwory…


  Zombicide: Czarna Plaga jest grą kooperacyjną, przeznaczoną dla jednego do sześciu graczy, którzy stawią czoła hordom wygłodniałych Zombie, kontrolowanych przed mechanikę gry. Każdy z graczy kontroluje od jednego do sześciu Ocalałych, w atakowanym przez Zombie świecie fantasy. Cel jest prosty – wypełnijcie cele Misji, przeżyjcie i zabijcie tyle Zombie, ile tylko zdołacie!

  Stwory są powolne i przewidywalne, ale jest ich mnóstwo. Uważajcie na Abominacje i Nekromantów! Ocalali używają wszystkiego, co wpadnie im w ręce, byle tylko zgładzić Zombie. Im lepsza broń, tym więcej trupów i więcej Zombie, zwabionych zapachem świeżej krwi!
  Ocalali mogą wymieniać między sobą ekwipunek, a gracze dzielić taktykami. Tylko ścisła współpraca umożliwia wypełnienie celów Misji i przeżycie kolejnego dnia. Potyczki z Zombie to świetna zabawa, ale musicie również ratować innych Ocalałych, znaleźć pożywienie i broń, zgłębiać sekrety Nekromantów i wiele, wiele więcej!

  Po doświadczeniach zdobytych w Zombicide: Czarna Plaga, wasza paczka stanie się najlepszą drużyną do eksterminacji Zombie!

  Zawartość pudełka:
  - 71 Figurek
  - 9 kafelków gry
  - 6 kart ocalałych
  - 6 plastikowych plansz
  - 6 kolorowych podstawek
  - 6 kości
  - 48 wskaźników
  - 68 znaczników
  - 125 kart

  Powiązane produkty