Gry Strategiczne

Koszyk

Brak produktów

0,00 zł Razem

Realizuj zamówienie

Producenci

  Terraformacja Marsa: Preludium [PL] Powiększ

  Terraformacja Marsa: Preludium [PL]

  Rebel

  Nowy

  Terraformacja Marsa: Preludium [PL]

  Więcej szczegółów

  Produkt obecnie niedostępny

  40,00 zł

  Dodaj do listy życzeń

  Karta katalogowa

  Wersja gryDodatek wymagający wersji podstawowej
  Liczba graczy1-5
  WiekOd 12 lat
  Czas gry150 minut
  WydaniePolskie
  InstrukcjaPolska
  Rozmiar kartStandard CCG
  Ilość kart47

  Opis produktu

  Nowe karty, nowy początek, nowa jakość rozgrywki

  Terraformowanie Czerwonej Planety może przynieść olbrzymie korzyści nie tylko dla całej ludzkości, ale przede wszystkim dla korporacji agresywnie poszerzających swoje wpływy. Uzdatnianie planety do życia jest absolutnie fascynujące, ale czy zastanawialiście się kiedyś, jak to się zaczęło?

  Zdarza się, że to małe decyzje podjęte na początku przygody wpływają na to, jak ona się zakończy. W tym przypadku, te decyzje dotyczą całej planety - Marsa. A podróż właśnie się rozpoczyna...

  Do walki o wpływy w dodatku Terraformacja Marsa: Preludium dołącza 5 nowych korporacji, a sama gra zostaje rozszerzona o 7 unikatowych projektów. Sercem dodatku są jednak karty preludium, które wpływają na to, z jakim dodatkowym przywilejem rozpoczniecie rozgrywkę. Nagroda pozwoli Wam szybciej rozpędzić silniczek i pomoże w budowaniu swojej pozycji już na starcie. Karty preludium w połączeniu z korporacjami i zestawem projektów, które otrzymujemy w pierwszej turze, sprawiają, że Terraformacja Marsa staje się jeszcze bardziej regrywalna.

  Preludium to kolejne rozszerzenie do gry Terraformacja Marsa, które można dowolnie łączyć z innymi dodatkami i wariantami.

  Zawartość pudełka:
  - 35 kart preludium
  - 5 kart korporacji
  - 7 kart projektów
  - instrukcja

  Powiązane produkty