Gry Strategiczne

Koszyk

Brak produktów

0,00 zł Razem

Realizuj zamówienie

Producenci

  Pomiędzy Dwoma Zamkami Szalonego Króla Ludwika [PL] Powiększ

  Pomiędzy Dwoma Zamkami Szalonego Króla Ludwika [PL]

  Phalanx

  Nowy

  Pomiędzy Dwoma Zamkami Szalonego Króla Ludwika [PL]

  Więcej szczegółów

  1 sztuka na stanie

  155,00 zł

  Dodaj do listy życzeń

  Karta katalogowa

  Wersja grySamodzielna gra
  Liczba graczy2-7
  WiekOd 10 lat
  Czas gry60 minut
  WydaniePolskie
  InstrukcjaPolska

  Opis produktu

  Kiedy budowa jednego zamku wydaje się zbyt prosta...

  Pomiędzy dwoma zamkami szalonego króla Ludwika to owoc współpracy dwóch wydawnictw, Stonemaier Games oraz Bezier Games, łączący najlepsze mechaniki dwóch bestsellerowych gier: Between Two Cities oraz Castles of Mad King Ludwig (wydanej w Polsce jako Zamki Szalonego Króla Ludwika).

  Pomiędzy dwoma zamkami szalonego króla Ludwika to gra kafelkowa, w której każdy kafelek to komnata zamku. Twoim zadaniem będzie zbudowanie z nich jak najlepszego zamku... a nawet dwóch, i to wspólnie z graczami siedzącymi obok!

  Będziesz współpracować z graczem po lewej, by zaprojektować jeden zamek, a z graczem po prawej, by zaprojektować drugi. W każdej turze wybierzesz dwa kafelki z ręki, odsłonisz je, a następnie wspólnie z partnerami dołożysz po jednym do każdego z twoich dwóch zamków. Na koniec gry za każdy z zamków otrzymasz punkty.

  Twój własny wynik stanowić będzie niższy z wyników z dwóch zamków, które powstały z twoją pomocą - a grę wygra gracz z najwyższym wynikiem. Żeby wygrać, musisz podzielić swój talent i uwagę pomiędzy dwa zamki!

  Nowatorska koncepcja gry pozwala na świetną zabawę w grupie od 3 do 7 graczy. Symultaniczne tury sprawiają, że rozgrywka w każdym gronie biegnie równie szybko, a duże, solidne i przepięknie zilustrowane kafelki komnat zachęcą każdego do wspólnej zabawy.

  Pomiędzy dwoma zamkami szalonego króla Ludwika to idealna gra na rodzinne spotkania, a także świetna propozycja na rozgrywki w większym gronie znajomych.

  Umiesz już budować domki? To czas sprawdzić się w budowie zamków!

  Zawartość pudełka:
  - 147 kafelków komnat zwykłych
  - 48 kafelków komnat specjalnych
  - 7 kafelków sal tronowych
  - 7 kart pomocy gracza
  - 28 królewskich sług
  - 20 kart bonusowych
  - 7 figurek zamków
  - tabele punktowe
  - instrukcja