Gry Strategiczne

Koszyk

Brak produktów

0,00 zł Razem

Realizuj zamówienie

Producenci

  Terraformacja Marsa: Zestaw Dodatkowy 3 (3 karty) [PL] Powiększ

  Terraformacja Marsa: Zestaw Dodatkowy 3 (3 karty) [PL]

  Rebel

  Nowy

  Terraformacja Marsa: Zestaw Dodatkowy 3 (3 karty) [PL]

  Więcej szczegółów

  Produkt obecnie niedostępny

  6,00 zł

  Dodaj do listy życzeń

  Karta katalogowa

  Wersja gryDodatek wymagający wersji podstawowej
  Liczba graczy1-5
  WiekOd 12 lat
  Czas gry150 minut
  WydaniePolskie
  InstrukcjaPolska
  Rozmiar kartStandard CCG
  Ilość kart3

  Opis produktu

  3 karty korporacji

  Pakiet zawiera 3 dodatkowe karty w edycji polskiej.

  Wspólnota Arkadyjska
  Grupy pierwszych osadników zjednoczyły się pod nazwą Wspólnoty Arkadyjskiej. Ta rozrastająca się społeczność postanowiła wziąć udział w terraformacji swojego nowego domu.
  Wspólnota Arkadyjska to korporacja mocno ekspansywna i z dużym zapasem stali na początku gry. Dzięki możliwości rezerwowania pól w ramach akcji, może zabezpieczyć swoje wpływy na powierzchni Czerwonej Planety na długo przed rzeczywistym ich wykorzystaniem. Jej zdolność wzmacniana jest dodatkowymi 3 megakredytami przychodu, otrzymywanymi za wykorzystanie zarezerwowanego wcześniej terenu.

  Recyclon
  Recycling jest drogą przyszłości, szczególnie na tej jałowej planecie. Właśnie dzięki niemu korporacja Recyclon jest najbardziej efektywnym deweloperem.
  Recyclon to korporacja-deweloper, która rozpoczyna grę z dodatkowym przychodem stali. Surowiec ten potrzebny jest do zmniejszania kosztu zagrywanych kart z symbolem budowli. Takie ustawienie początkowe ułatwia korzystanie z efektu stałego korporacji. Po zagraniu karty budowli, gracz kładzie jednego mikroba na swojej karcie korporacji. Gdy uzbiera dwa, może je wydać by podnieść swoją produkcję zieleni o 1 poziom, za każdy symbol na zagranej karcie.

  Splice: Genomika taktyczna
  Posiadająca patenty kluczowych linii genetycznych korporacja Splice jest najlepszym partnerem w projektach adaptacji mikroorganizmów do życia na Marsie.
  Grając korporacją Splice rozpoczynamy grę z dodatkową kartą, posiadającą symbol mikrobów. To doskonale łączy się z jej efektem trwałym, który wyjątkowo wpływa na wszystkich graczy przy stole. Gdy którykolwiek z graczy zagra kartę z symbolem mikrobów, otrzymuje dodatkowy bonus, jednocześnie wzmacniając korporacje Splice dodatkowymi megakredytami.

  Zawartość pudełka:
  - 3 karty korporacji

  Powiązane produkty