KeyForge PL

Koszyk

Brak produktów

0,00 zł Razem

Realizuj zamówienie

Producenci

  KeyForge - Czas Wstąpienia: Zestaw Podstawowy [PL] Powiększ

  KeyForge - Czas Wstąpienia: Zestaw Podstawowy [PL]

  Rebel

  Nowy

  KeyForge - Zew Archontów: Zestaw Podstawowy [PL]

  Więcej szczegółów

  6 sztuk/i na stanie

  94,00 zł

  Dodaj do listy życzeń

  Karta katalogowa

  Wersja grySamodzielna gra
  Liczba graczy2
  WiekOd 14 lat
  Czas gry45 minut
  WydaniePolskie
  InstrukcjaPolska
  Rozmiar kartStandard CCG

  Opis produktu

  Drugi zestaw startowy a w nim dwie unikalne talie!

  KeyForge to pierwsza na świecie unikalna gra karciana. Podczas rozgrywki dwóch graczy wciela się w Archontów rywalizujących o to, kto pierwszy odkryje skarby Tygla - niezwykłego świata stworzonego z elementów planet.

  Nastał "Czas Wstąpienia"!

  A wraz z nim drugi zestaw talii KeyForge! Seria "Czas Wstąpienia" wprowadza do gry 204 nowe karty, zwiększając pulę unikalnych talii do odkrycia i ujarzmienia! Żadne dwie bitwy nigdy nie będą takie same!

  Czym jest unikalna gra karciana?
  Rozpoczynając swoją przygodę z KeyForge, możesz mieć pewność, że każda talia jest równie unikalna, co osoba, która nią włada, a każdy pojedynek - niepowtarzalny. Dzięki ogromnej liczbie dostępnych artefaktów, stworzeń i umiejętności, możliwe było wydrukowanie setek tysięcy różniących się między sobą talii. Co więcej - zestawy KeyForge są kompletne i nie podlegają modyfikacjom.

  Jak to działa?
  Rozgrywka KeyForge składa się z szeregu tur, podczas których wcielasz się w Archonta stojącego na czele kompanii. Wykorzystując istoty, technologie, artefakty i umiejętności związane z wybranym rodem, będziesz pozyskiwać cenny Æmber, odpierać ataki wroga i wykuwać klucze, którymi otworzysz Skarbiec Tygla. Na początku tury wybierasz jeden z trzech rodów znajdujących się w twojej talii i możesz zagrywać jedynie karty tego rodu.

  Pakiet startowy KeyForge to idealny sposób na rozpoczęcie swojej przygody ze światem Tygla. Znajdziemy w nim dwie unikalne, pełnoprawne talie Archontów, które pozwolą Tobie i Twojemu przeciwnikowi na poznanie zasad gry.

  Zawartość pudełka:
  - 2 unikalne talie Archontów
  - 6 żetonów kluczy
  - 26 żetonów Æmber
  - 24 żetony obrażeń
  - 44 żetony siły i ogłuszenia
  - 2 karty licznika łańcuchów
  - 2 żetony łańcuchów
  - streszczenie zasad
  - 2 maty do gry

  Powiązane produkty