KeyForge PL

Koszyk

Brak produktów

0,00 zł Razem

Realizuj zamówienie

Producenci

  KeyForge - Czas Wstąpienia: Talia Archonta [PL] Powiększ

  KeyForge - Czas Wstąpienia: Talia Archonta [PL]

  Rebel

  Nowy

  KeyForge - Czas Wstąpienia: Talia Archonta [PL]

  Więcej szczegółów

  55 sztuk/i na stanie

  30,00 zł

  Dodaj do listy życzeń

  Karta katalogowa

  Wersja gryDodatek wymagający wersji podstawowej
  Liczba graczy2
  WiekOd 14 lat
  Czas gry45 minut
  WydaniePolskie
  InstrukcjaPolska
  Rozmiar kartStandard CCG

  Opis produktu

  Nie ma dwóch takich samych talii na świecie!

  KeyForge to pierwsza na świecie unikalna gra karciana. Podczas rozgrywki dwóch graczy wciela się w Archontów rywalizujących o to, kto pierwszy odkryje skarby Tygla - niezwykłego świata stworzonego z elementów planet.

  Nastał "Czas Wstąpienia"!
  A wraz z nim drugi zestaw talii KeyForge! Seria "Czas Wstąpienia" wprowadza do gry 204 nowe karty, zwiększając pulę unikalnych talii do odkrycia i ujarzmienia! Żadne dwie bitwy nigdy nie będą takie same!

  Czym jest unikalna gra karciana?
  Rozpoczynając swoją przygodę z KeyForge, możesz mieć pewność, że każda talia jest równie unikalna, co osoba, która nią włada, a każdy pojedynek - niepowtarzalny. Dzięki ogromnej liczbie dostępnych artefaktów, stworzeń i umiejętności, możliwe było wydrukowanie setek tysięcy różniących się między sobą talii. Co więcej - zestawy KeyForge są kompletne i nie podlegają modyfikacjom.

  Jak to działa?
  Rozgrywka KeyForge składa się z szeregu tur, podczas których wcielasz się w Archonta stojącego na czele kompanii. Wykorzystując istoty, technologie, artefakty i umiejętności związane z wybranym rodem, będziesz pozyskiwać cenny Æmber, odpierać ataki wroga i wykuwać klucze, którymi otworzysz Skarbiec Tygla. Na początku tury wybierasz jeden z trzech rodów znajdujących się w twojej talii i możesz zagrywać jedynie karty tego rodu.

  Co wprowadza Talia Archonta?
  Oprócz Pakietu startowego mamy do dyspozycji unikalne talie Archontów, które oferują nam pełną rozgrywkę bez potrzeby kupowania dodatkowych boosterów, czy konstruowania własnego zbalansowanego zestawu. Każda zakupiona talia jest unikalna i kompletna. To oznacza, że grając za jej pomocą, będziemy musieli nauczyć się w pełni wykorzystywać jej potencjał.

  Każda z talii Archontów ma własną, wyjątkową nazwę i zawiera zestaw kart o unikalnym potencjale strategicznym. Każda jest również kolejną szansę na zwycięstwo!

  Zawartość pudełka:
  - 37 kart
  - skrót zasad

  Powiązane produkty