Zew Cthulhu PL

Koszyk

Brak produktów

0,00 zł Razem

Realizuj zamówienie

Producenci

  Zew Cthulhu: Samotnie Przeciwko Mrozowi [PL]

  Black Monk

  Nowy

  Produkt obecnie niedostępny

  80,00 zł

  Dodaj do listy życzeń

  Karta katalogowa

  WydaniePolskie
  OprawaTwarda

  Opis produktu

  Polskie wydanie Call of Cthulhu Berlin: Alone Against the Frost

  Samotnie przeciwko mrozowi to klimatyczna, jednoosobowa przygoda w przerażającym świecie mitów Cthulhu. Akcja gry przeniesie cię w lata 20. XX wieku; wraz z ekspedycją badawczą udasz się na mroźne, niegościnne Północno-Zachodnie Terytoria Kanady. W tej opowieści wybierasz swoją własną drogę – od twoich wyborów zależy, czy osiągniesz sukces, czy też poniesiesz porażkę!

  Wcielisz się w rolę dr L. C. Nadelmanna, antropologa ze słynnego Uniwersytetu Miskatonic w Arkham, Massachusetts. Wraz z trójką swoich najzdolniejszych doktorantów, a także doświadczoną lokalną przewodniczką, wyruszysz w głąb legendarnej krainy – Północnej Hanninah. Masz nadzieję natrafić na nowe antropologiczne odkrycia, które pozwolą ci na dalszy rozwój kariery i zapewnią rozgłos w świecie nauki.

  Uzbrojony się w ołówek, kości do gry oraz egzemplarz Księgi Strażnika lub Zestawu Startowego Zewu Cthulhu, jesteś gotowy, aby wyruszyć w lodowatą, odludną dzicz i stanąć naprzeciwko mrozowi. Czy podejmiesz wyzwanie? Tylko nie zapomnij włożyć ciepłych ubrań. Temperatura opada szybko, niedługo zrobi się przeraźliwie zimno…

  Informacje dodatkowe:
  - Polska edycja zawiera 7 nowych ilustracji autorstwa Martyny Starczewskiej.
  - Okładka autorstwa: Veronica Anrathi
  - Ponad 650 paragrafów
  - Format podręczników: A4
  - Liczba stron: 112 str
  - Wydruk: w kolorze
  - Okładka: twarda

  Powiązane produkty